Hakkında

sigortaliyo.com sigorta konusunda Türkiye’nin en uzman kanalı olan sigorta acenteleri ile sigorta arayan müşterileri buluşturmak üzere kurulmuş olan Türkiye’nin ilk online pazar yeridir.

Türkiye sigorta sektöründe 20 seneyi aşkın tecrübesi bulunan bir ekip olarak çıktığımız bu yolda amacımız; kullanıcılarımıza doğru acenteden doğru sigorta teklifinin iletilmesidir. Bu yüzden oluşturduğumuz özel algoritma sayesinde Türkiye’nin neresinde olursa olsun kullanıcılarımız aradıkları sigorta ürünleri için her zaman doğru acente ile görüşerek kendileri için en uygun sigorta teklifine ulaşacaklardır.

Yine mi çağrı merkezi ile görüşeceğim?

sigortaliyo.com ile anlaşılmaz uzun formlar doldurmadan, telefonda ses kayıtları ile uğraşmadan sadece onaylı acente yetkilileri ile iletişim kurarak her zaman doğru bilgiyi aldığınıza emin olabilirsiniz.

Siz bir acente misiniz?

Biz bir acente veya sigorta broker firması değiliz ancak ihtiyacınız olan sigorta ürünü için en doğru acente veya broker nasıl bulunur biliyoruz ve sizleri onlarla tanıştırıyoruz.

Acenteleri nasıl buluyorsunuz?

Ekibimiz sürekli olarak telefon ve yüz yüze görüşmeler ile çalıştığımız acentelerle irtibat halindeler ve onları çok iyi tanıyorlar. Yasal olarak acente olduklarını gösteren belgeleri sisteme yükleyen acentelerimiz ayrıca bir onay sürecinden geçtikten sonra kullanıcılarımıza teklif verebiliyorlar. Bu sayede karşınızda gerçekten yasal bir acente olduğundan emin oluyorsunuz.

Sigorta kimden alınır?

Unutmayın; Türkiye’de sigorta acenteden alınır!

Biz de doğru acenteyi bulmanız için her zaman hazırız!